خرید عینک آفتابی زنانه برای انواع صورت با قیمت مناسب

خرید عینک آفتابی زنانه برای انواع صورت با قیمت مناسب

بهتر است که بدانیم برای خرید عینک آفتابی زنانه باید فرم صورت را نیز در نظر گرفته و طبق فرم وشکل صورت خرید عینک صورت گیرد .ما در این مقاله به فرم انواع صورت برای خرید عینک پرداختیم.و همچنین شما می توانید برای اخرید انواع عینک به سایت مجیدی گلس مراجعه نمایید.

نکات مورد توجه در هنگام خرید عینک آفتابی زنانه

  • وقتی صحبت از خرید عینک آفتابی زنانه به میان می آید، باید چند نکته ساده را در نظر داشته باشید. اکثریت مردم و به خصوص خانم ها به دنبال عینکی هستند که با ویژگی های ظاهری صورتشان هماهنگ باشد و شما به به عنوان یک خانمی که به دنبال چنین عینک آفتابی هستید، احتمالا در مرحله اول فرم صورتتان را در نظر می گیرید که آیا با نوع و فریم عینک آفتابی تان متناسب است یا خیر.
  • نکته دیگری که بسیاری از خانم ها در هنگام خرید عینک آفتابی به آن توجه دارند، رنگ است. بعضی ها رنگ های مد روزی مثل رنگ قرمز روشن و یا رنگ سفید را می پسندند. اما با این حال، نکته دیگری که در هنگام خرید عینک باید به آن توجه داشته باشید، رنگ پوست، مو و حتی لباس است؛ زیرا ممکن است هر  عینک مد روزی برای شما مناسب نباشد.
  • همچنین نکته مهم دیگری که در هنگام خرید عینک باید مد نظر داشته باشید، میزان محافظت عینک آفتابی از چشمان شما در برابر اشعه های مضر نور خورشید است. مطمئنا هیچ لنز عینکی قادر نخواهد بود تا به طور 100 درصد جلوی ورود اشعه ماورابنفش را بگیرد. اما توجه به این نکته در هنگام خرید می تواند از چشمان شما محافظت بیشتری بکند.

خرید عینک آفتابی زنانه بر اساس فرم صورت

صورت های قلبی شکل

نکات مورد توجه در هنگام خرید عینک آفتابی زنانه

افرادی که صورت قلبی شکل دارند، دارای پیشانی پهن و چانه باریک هستند. آن دسته از خانم هایی که صورت قلبی شکل دارند بهتر است از عینک های چشم گربه ای و گرد استفاده کنند تا پهنی پیشانی و باریک بودن چانه صورتشان کم تر به چشم بیاید. همچنین این دسته از افراد نباید از عینک های بیش از اندازه تزیین شده استفاده کنند.

صورت های مستطیلی شکل

صورت های مستطیلی شکل

افراد با صورت های مستطیلی شکل، صورتی دراز، چانه و گونه ای باریک دارند. این افراد در هنگام خرید عینک بهتر است عینک های با اندازه بزرگتر و یا عینک هایی با فریم کلفت تر استفاده کنند تا درازی صورتشان زیاد در چشم نباشد و اصلا به سراغ عینک های با فریم باریک تر و یا بدون فریم نروند.

عینک هایی با فریم رنگ نقره ای نیز می تواند به پوشاندن درازی صورت و  چانه و گونه باریک این دسته از افراد کمک کنند.

صورت بیضی شکل

صورت بیضی شکل

ویژگی ظاهری این گروه از افراد، این است که اندازه پیشانی، فک و استخوان گونه شان متعادل است. تقریبا هر نوع فریم عینکی به چهره شان می آید و در هنگام خرید عینک، لازم نیست نگران این موضوع باشند.

صورت گرد

 

صورت گرد، کمی با بیضی شکل متفاوت است. این دسته از افراد، استخوان گونه ای برجسته، پیشانی و آرواره های باریکی دارند و در هنگام خرید عینک آفتابی زنانه بهتر است دقت داشته باشند که عینک های با فریم پهن و مستطیلی شکل را انتخاب کنند و از خزرید عینک های با فریم گرد و یا لنزهای رنگی خودداری کنند.

صورت گرد

صورت مربعی

 

صورت های مربعی شکل، پیشانی پهنی دارند و خط فک آن هانیز مربعی شکل است. افرادی که صورت مربعی شکل دارند بهتر است از عینک های فریم گرد، بیضی شکل و چشم گربه ای برای پوشاندن حالت مربعی شکل چهره خود استفاده کنند و از خرید عینک آفتابی زنانه با شیب تند و عینک های هندسی شکل خودداری کنند.

صورت مربعی

خرید عینک آفتابی زنانه بر اساس آرایش صورت و رنگ چهره

  • در روزهایی که آرایشی بر چهره تان ندارید، استفاده از عینک های آفتابی رنگ سبز، رنگ چهره  شما را روشن تر نشان خواهد داد و همچنین اگر رنگ پوست صورت شما تیره است، به شما خرید عینک های آفتابی زنانه رنگ روشن مثل رنگ سبز را به شما پیشنهاد می کنم.
  • همچنین اگر رنگ پوست چهره شما توناژ گرم دارد، بهتر است عینک های آفتابی را برای خرید انتخاب کنید که رنگ آن سرد باشد؛ مثل رنگ آبی و… و بالعکس اگر  رنگ پوست چهره تان سرد است، به هیچ وجه استفاده از عینک های آفتابی رنگ سرد را به شما پیشنهاد نمی کنم و بهتر است از رنگ های گرم مثل قهوه ای، کاکائویی و… استفاده کنید.

خرید عینک آفتابی زنانه بر اساس فصل سال

شما در خرید عینک همچنین می توانید فصل های سال را نیز ملاک قرار دهید؛ به عنوان مثال، در فصل تابستان می توانید از عینک های آفتابی زنانه فریم صورتی و سرخ رنگ به جای رنگ سیاه استفاده کنید.

پایان کلام…

در این مقاله، با ویژگی انواع عینک های زنانه بر اساس شکل ظاهری چهره افراد و سایر ملاک های دیگر آشنا شدید. در هنگام خرید عینک آفتابی زنانه حتما نکات گفته شده در مقاله را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

برای خرید آنلاین انواع عینک های آفتابی زنانه با قیمت و کیفیت مناسب، به سایت مجیدی گلسس مراجعه کنید.

 

Seokar-user
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *